Osud mojí milované Bohunky

Rakovina mi navždy vzala mojí milovanou ženu BOHUNKU,

měla 58 let, v březnu 2008 jí zjistili nádor plic. Neoperovatelný, velikost 7x5,5x4,2 cm, v dubnu byla 28x ozařována ve FN Ostrava, po měsíci ukázalo CT vyš. zmenšení na 2.cm, v prosinci další zhoršení, kašel, opět broncho-vyš.provedena laserové zprůchodnění a tzv. vnitř.ozáření.

 

 

5.1.2009 měla přijít na další CT.vyš. Neměla jinak žádné bolesti, na nemoc vůbec nevypadala, obličej jako panenka, lékaři nám dávali velkou naději na uzdravení.

 

Dne:22.12.2008 v caa 19.hod, jsme spolu krásně mluvili, žádné potíže neměla a najednou vyběhla z ložnice ke koupelně, se slovy: JIŘÍČKU JÁ UMÍRÁM v koupelně se nahnula nad vanu, z úst jí vytryskl velký pramen krve, hlava jí spadla na okraj vany, z úst stále vytékala krev. Zkoušel jsem na krku puls, nebyl. Pochopil jsem, že je mrtvá, lékař s RZP potvrdil smrt.

 

Nemohu se s odchodem mojí BOHUNKY vyrovnat, byli jsme v lásce spokojené manželství 37.let. Nejraději bych odešel za ní. Bude mít v Orlové krásnou mramorovou hrobku, kde jí navždy uložím. Jednou tam budeme spolu prožívat svůj věčný sen.

 

Prosím lidi se stejným osudem, napište mi na , email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

Děkuji.

Jiří Linhart Havířov

jirka1

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.